Krakowski Czwartek Kryminalny z Robertem Małeckim

Komitet Organizacyjny serdecznie zaprasza na wydarzenie kulturalne towarzyszące V Konferencji Młodych Chemików Sądowych. Dzięki współpracy ze sponsorem Konferencji firmą Shim-Pol oraz Fundacją Urwany Film możemy Państwa zaprosić na spotkanie z utytułowanym autorem kryminałów, Panem Robertem Małeckim.

Spotkanie on-line odbędzie się w ramach cyklu spotkań z literatura kryminalną "Krakowski Czwartek Kryminalny" 10 czerwca o godzinie 18.00. Szczegóły już wkrótce!

Robert Małecki. Fot. Zuza Krajewska / Warsaw Creative

Robert Małecki (ur. 1977) – politolog, filozof i dziennikarz, a także nauczyciel kreatywnego pisania i autor poczytnych kryminałów. Uznawany za jednego z najlepszych specjalistów w tej branży.

Laureat Nagrody Wielkiego Kalibru oraz nagrody Kryminalnej Piły za Skazę, a także Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru za Wadę – obie powieści z cyklu z komisarzem Bernardem Grossem. Kryminalne serca czytelników zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z dziennikarzem Markiem Benerem (Najgorsze, dopiero nadejdzie, Porzuć swój strach, Koszmary zasną ostatnie). Jest również autorem znakomicie przyjętego thrillera psychologicznego pt. Żałobnica oraz thrillera kryminalnego pt. Zmora.
Fot. Zuza Krajewska / Warsaw Creative

 

Link do spotkania na YouTube: 

https://youtu.be/9eM7kuf-LNE

 

Sponsor Wydarzenia kulturalnego:

Shim-Pol

Na skróty